Relacja z pobytu na studiach w Bułgarii

Małgorzata Bernat

W II semsetrze roku akademickiego 2017/2018, uczestniczyłyśmy w wymianie studenckiej Erasmus+ w uczelni bułgarskiej Vasil Levski National Military University w Veliko Tarnowo.

Poniżej nasza relacja z pobytu: Anna  Stanek i Zuzanna Pawlak - studentki Wydziału Bezpieczeństwa Narodowego i Logistyki WSOSP.

Wizyta wykładowców z Bułgarii w Wydziale Lotnictwa WSOSP

Małgorzata Bernat

W dniach 3 -7 września 2018 rok,  z wizytą w Wydziale Lotnictwa WSOSP przebywali przedstawiciele partnerskiej uczelni Vassil Levski National Military University  w Bułgarii, w składzie: ppłk dr Lyubomir Mitov oraz płk dr Stefan Biliderov. Głównym celem wizyty wykładowców było poprowadzenie zajęć z podchorążymi WSOSP z dziedziny mechatroniki i hydrauliki w lotnictwie, w ramach programu Erasmus+.

Relacja z wyjazdu Erasmus+ w celu udziału w szkoleniu metodycznym w Grecji

Małgorzata Bernat

W terminie od 28.05.2018 r. do 01.06.2018 r., prof. dr hab. inż. Zbigniew Świątnicki , wykładowca Instytutu Logistyki i Organizacji Transportu Wydziału Bezpieczeństwa Narodowego i Logistyki WSOSP uczestniczył w szkoleniu metodycznym „Innowacyjne metody nauczania” organizowanym przez instytucję szkoleniową IDEC w Pireus, Grecja w ramach programu Erasmus+.

Studenci zagraniczni Erasmus+ w Centrum Nauki Kopernik

Małgorzata Bernat

W dniu 29.05.2018 r., studenci zagraniczni Erasmus+ aktualnie przebywający na wymianie studenckiej w WL/WSOSP wraz z Uczelnianym Koordynatorem Programu Erasmus+ WSOSP - p. Małgorzatą Bernat oraz studentami WL/WSOSP odwiedzili wspólnie Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

Studenci zagraniczni Erasmus+ z wizytą w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie

Ilona Skoczewska

W dniu 25.05.2018 r. studenci zagraniczni uczestniczący w  programie Erasmus+ w WSOSP wraz z opiekunem p. Iloną Skoczewską z Biura ds. Współpracy Międzynarodowej WSOSP oraz jedną ze studentek WSOSP p. Weroniką Kozłowską z WBNiL wybrali się do Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie. Wycieczka została zorganizowana przez Koordynatorów Erasmus+ WSOSP oraz Biuro ds. Współpracy Międzynarodowej WSOSP.