Ja, żołnierz Wojska Polskiego...

Emilia Cuch

W piątek 21 września 202 żołnierzy służby przygotowawczej Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych i  Akademii Marynarki Wojennej  wypowiedziało słowa Roty Przysięgi Wojskowej na placu przed Pomnikiem Bohaterskim Lotnikom Dęblińskiej Szkoły Orląt.

Konferencja Naukowa

Emilia Cuch

W dniach 11-12 września 2018 roku w Wyższej Szkole Oficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie odbyła się Międzynarodowa Konferencja Naukowa nt. "Satelitarne Pozycjonowanie - Precyzyjna Nawigacja - Mobilny Monitoring". Celem Konferencji była wymiana doświadczeń z obszaru zastosowania nowoczesnych technik satelitarnych w dzisiejszej geodezji, nawigacji rozpoznania, meteorologii, geodynamice i bezpieczeństwie.

Bieg SkyWayRun

Emilia Cuch

9 września br. delegacja Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych w składzie: st. kpr. pchor. Adrian Bujnowski, szer. pchor. Szymon Kwiatkowski oraz kpt. Michał Breszka reprezentowała Uczelnię w biegu SkyWayRun, który odbył się na lotnisku 31 Bazy Lotnictwa Taktycznego – Poznań-Krzesiny.