IV Ogólnopolska Konferencja Naukowa

Katedra Taktyki i Uzbrojenia Lotniczej Akademii Wojskowej
przy współpracy z:
Wydziałem Wojskowym Akademii Sztuki Wojennej oraz Muzeum Sił Powietrznych

Mają zaszczyt poinformować o organizacji IV Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej na temat:

„WYBRANE ASPEKTY ZASTOSOWANIA BOJOWEGO LOTNICTWA”

Publiczna obrona pracy doktorskiej

Robert Ambroziak

W dniu 26 listopada 2018 r. o godz. 10.00 w Sali Rady Wydziału Lotnictwa Lotniczej Akademii Wojskowej w Dęblinie, ul. Szkoły Podchorążych Lotnictwa 4, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej Pana mgr. inż. Tomasza IWANA pt. ,,Zastosowanie metod optymalizacji do określania wielkości zapasów części zamiennych w technice lotniczej”.

Dodatkowa Rekrutacja do programu Erasmus+ dla studentów cywilnych

Marek Gawryjołek

Zespół ds. Programu Erasmus+ LAW informuje, iż w dniu 05.11.2018 r. rozpoczęła sięDODATKOWA REKRUTACJA dla studentów cywilnych będących co najmniej na 3 semestrze studiów I stopnia oraz studentów cywilnych studiów II stopnia, na wyjazdy zagraniczne w ramach programu Erasmus+: studiaoraz praktyki zagraniczne w II semestrze roku akademickiego 2018/2019.

Udział podchorążych w konferencji lotniczej z okazji stulecia odzyskania niepodległości

Rafał Bieńczak

Podchorążowie w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej
W dniu 22 października 2018 roku w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej miało miejsce otwarcie wystawy polskich osiągnięć lotniczych w 100-lecie Odzyskania Niepodległości pod nazwą „Per aspera ad astra”. Wydarzeniu towarzyszyła konferencja poświęcona polskiemu lotnictwu. Lotnicza Akademia Wojskowa była reprezentowana przez grupę podchorążych trzeciego roku ze specjalności śmigłowcowej.

Wyjazdy zagraniczne Erasmus+ dla wykładowców i pracowników

Małgorzata Bernat

Zespół ds. Programu Erasmus+ LAW informuje, iż w dniu 17.10.2018 r. rozpoczęła się REKRUTACJA dla wykładowców oraz pracowników LAW na wyjazdy zagraniczne: w celach dydaktycznych (prowadzenie zajęć) oraz szkoleniowych (udział w szkoleniach/kursach) w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2018/2019.